DDoS ochrana

Naša spoločnosť ponúka službu ochrany pred volumetrickými DDoS útokmi. Služba umožňuje odraziť útoky s kapacitou viac ako 2 terabity za sekundu, pričom vaša bežná prevádzka zostáva nevyužitá a parazitná prevádzka akejkoľvek kapacity je úplne neutralizovaná a stáva sa pre vás neviditeľnou. Služba je dostupná v našich dátových centrách na Ukrajine a v EÚ. Ochranná akcia na vybraných adresách prebieha v konštantnom režime, takže v okamihu začatia útoku sa nezmení ani vaša prevádzka a nedôjde k prerušeniu služby spôsobenému akýmkoľvek množstvom útočnej prevádzky.

Ochranu si môžete objednať v konfigurátore komunikačných kanálov.

Pri objednávaní ochrany DDoS by ste mali dodatočne zvoliť kapacitu prevádzky vyčistenej prichádzajúcej externej (svetovej) prevádzky a počet IP adries pre ňu. Odchádzajúca prevádzka vašich prostriedkov, ktorá často niekoľkonásobne prevyšuje prichádzajúcu prevádzku, bude spoplatnená obvyklým spôsobom, ako bežný svetový kanál.

Pre pohodlie používateľov je možné vybrať obe adresy - IP adresy, na ktoré sa prevádzka vymaže, a IP adresy bez filtrovania, pre jedno pripojenie.